Taco Hemingway zaskoczył fanów nieoczekiwanym EP!

Taco Hemingway sprawił wczoraj swoim fanom olbrzymią niespodziankę. Wszystko za sprawą nieoczekiwanego EP zatytułowanego "WOSK", na którym znalazło się sześć zupełnie nowych, nigdzie niepublikowanych dotąd utworów rapera.

"Dobry wieczór. Trwają intensywne prace nad płytą "MARMUR", którą zapowiadamy na jesień. Tymczasem prezentujemy niezapowiedzianą EPkę - "WOSK". Dziękujemy za wsparcie" - napisał wczoraj Taco na swoim Facebooku, umieszczając we wpisie post do swojej strony internetowej, z której za darmo pobrać można jego nowy minialbum.

Reklama

Na EP-ce znalazło się w sumie sześć kawałków - tytułowy "WOSK", "BXL", "SZCZERZE", "WIATR", "515" oraz utwór "KOŁA". Fani, którzy mieli już okazję pobrać i przesłuchać te numery są zachwyceni i zgodni co do tego, że Taco Hemingway powrócił w wielkim stylu.

"Fifi, kocham Cię, wiesz?", "Taco, nie mam pytań.", "Taco mistrzem Polski" - tego typu wpisy pojawiły się pod postem z linkiem do "WOSKU".

O tym, że Taco faktycznie jest w formie mogliśmy się przekonać już przed trzema tygodniami, gdy światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z nadchodzącej płyty "MARMUR" pod tytułem "Deszcz na betonie". Kawałek zebrał wiele pozytywnych opinii, a wideo do niego ma już na YouTubie przeszło 3,4 miliona wyświetleń.

Z "Deszczem na betonie" związana jest generalnie pewna ciekawostka. Mianowicie taka, że Taco zapowiedział w nim wypuszczenie nowego EP, co wyłapali po fakcie jego słuchacze. "Teraz muszę uciekać, do zobaczenia na wosku" - takimi słowami kończy się ostatnia zwrotka tego utworu. Jak się teraz okazało, ku wielkiej radości fanów Fifiego, nie zostały one wypowiedziane na darmo!

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przesłuchać "WOSKU", znajdziecie go tutaj. My już to zrobiliśmy i stwierdzamy, że było warto! Dzięki Taco!

Zobacz również:

Śpiewający kierowca stał się ulubieńcem sieci!

QUIZ - rozpoznaj teledysk po jednym kadrze

Ta dziewczyna czuję muzykę całą sobą!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: muzyka | Taco Hemingway

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje