Szokująca zabawa gimnazjalistek! Podpaliły jeża i pochwaliły się tym w internecie!

Dwie nastolatki z radością transmitowały, jak znęcają się nad jeżem. Na filmie opublikowanym w internecie widać, że podpaliły zwierzę żywcem. Wideo wywołało burzę komentarzy i wiele kontrowersji. Sprawą zajęła się policja.

Nagranie, które dwie dziewczyny same wrzuciły na Snapchata, bardzo szybko znalazło się też w innych serwisach społecznościowych. Na Facebooku udostępniono je tysiące razy. Ciężko było uwierzyć w okrucieństwo tak młodych ludzi, dlatego wiele osób chętnie zaangażowało się w poszukiwanie brutalnych nastolatek.

Reklama

Film jest bardzo krótki, ale to wystarczyło, by udokumentować bezlitosne tortury, jakimi zakończył się żywot zwierzęcia. Na początku widać, jak gimnazjalistki rzucają w jeża plastikową butelką. Później możemy zobaczyć płonące zwierzę i usłyszeć radosny komentarz jednej z dziewczyn "Oj, chyba jeżyki się palą".

Internauci nie zostawili na nastolatkach suchej nitki. Wielu z nich sugerowało, że powinien je spotkać taki sam los lub zachęcali do poszukiwania ich profili społecznościowych w sieci. Nastolatki szybko zostały rozpoznane, a sprawa trafiła na policję i do szkoły. Dziewczyny mieszkają w Środzie Śląskiej i są uczennicami gimnazjum. Na razie nie postawiono zarzutów, jednak dorosłym za znęcanie się nad zwierzętami grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeże są w Polsce pod ochroną, a sąd już zajmował się podobnymi sprawami. Kilka lat temu skazano w Miliczu trzech mężczyzn, którzy grali jeżem w "piłkę nożną" na 6-10 miesięcy ograniczenia wolności.

Facebook

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje