Szok! Ma 94 lata i wciąż pakuje na siłowni!

Shen Hua stał się gwiazdą internetu dzięki temu, że cały czas dąży do utrzymania wysportowanej sylwetki. Spędza w tym celu dużo czasu na siłowni. Co w tym wszystkim takiego nadzwyczajnego? Zapalony sportowiec ma 94 lata!

Shen Hua zaczął ćwiczyć w wieku 70 lat, udowadniając tym samym, że nigdy nie jest za późno no to, aby wziąć się za siebie.

Reklama

Do ćwiczeń skłoniły go względy zdrowotne, gdyż przeczytał, że sport pomaga w poprawieniu krążenia, z którym miał problemy i przez które cały czas było mu zimno. Dzięki aktywności fizycznej udało się to zmienić.

Dziarski starszy pan odwiedza siłownię w chińskim Kantonie codziennie o godzinie 15:00, spędzając na niej przynajmniej godzinę. Do ćwiczeń przekonał też z czasem swoje wnuki. Zajmujący się Shenem trenerzy przyznają, że nigdy nie byli świadkami czegoś podobnego.

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Co o tym sądzicie? Imponujące, prawda? Teraz już chyba skończą się nam wszystkim wymówki i trzeba się będzie w końcu za siebie wziąć. Skoro udało się 94-latkowi to nam też powinno, racja? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Najbardziej wysportowana babcia na świecie!

10 naukowych faktów, które zmotywują cię do ćwiczeń

Chcesz być zdrowszy? Oto co musisz robić!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia | sport

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje