Świat zachwycił się świąteczną reklamą Allegro!

Świąteczna reklama Allegro zrobiła prawdziwą furorę nie tylko w naszym kraju. Rozpisują się o niej również media z całego świata. Nie ma się jednak czemu dziwić - spot jest po prostu genialny. Jeszcze go nie widzieliście? Szybko nadróbcie zaległości!

Polska reklama z sympatycznym starszym panem uczącym się języka angielskiego dosłownie opanowała sieć! Piszą o niej m.in. takie światowe portale jak Independent, USA Today, The Huffington Post czy też BoredPanda.

Reklama

Z artykułu, który został opublikowany w portalu Independent dowiadujemy się np., że Polska reklama ma bardzo duże szanse zostać najlepszą reklamą świąteczną na świecie. Zaledwie w ciągu kilku dni spot doczekał się już ponad 6,7 miliona wyświetleń!

W czym tkwi fenomen świątecznego spotu Allegro? Musicie zobaczyć go sami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie i na pewno się wzruszycie!

Świetna robota Allegro! Takie reklamy aż chce się oglądać! Nie wiemy jak wy, ale my czekamy na więcej! Chętnie zobaczylibyśmy miłego starszego jeszcze raz, w kolejnej produkcji serwisu! Myślicie, że jest to możliwe? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Stare reklamy, które ogląda się z przyjemnością!

Skąd wziął się Mikołaj? Jak do niego napisać? My to wiemy!

Bóbr z wizytą w markecie! Robił świąteczne zakupy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: reklamy | święta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje