Strzelali do siebie z powodu pary Air Jordanów

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w ostatnią sobotę przed jednym ze sklepów obuwniczych w Minnesocie. Dwie osoby zostały ranne z powodu strzelaniny jaką rozpętała między sobą dwójka jego klientów. Poszło o parę butów marki Air Jordan.

Do zdarzenia doszło około godziny 10 przed południem. W kierunku wychodzącego ze sklepu mężczyzny, który miał przy sobie parę nowych butów marki Air Jordan, nagle zaczęły padać strzały. Ten, także mając przy sobie broń, również odpowiedział na nie ogniem.

Reklama

W wyniku strzelaniny ranne zostały dwie postronne osoby. Ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawcy zajścia zbiegli z miejsca zdarzenia i policja wciąż ich poszukuje.

Zgodnie z komunikatem lokalnej policji strzelający do siebie mężczyźni starli się słownie już w sklepie, gdzie jeden z nich miał opluć drugiego. Powodem spięcia między nimi była para nowych butów marki Air Jordnan.

To już kolejny taki przypadek gdy w USA z powodu butów produkowanych przez byłego słynnego koszykarza NBA Michaela Jordana dochodzi do tragedii. Za każdym razem, gdy na rynku pojawić ma się ich nowy model przed sklepami obuwniczymi ustawiają się długie kolejki, a pomiędzy czekającymi w nich osobami często dochodzi do kłótni i przepychanek.

Tym razem w ruch poszła także broń. Strzelać do siebie z powodu pary butów? Nie mieści się nam to w głowach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | obuwie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje