Strażacy w samolocie? Ich wizyta miała wyjątkowy powód! - wideo

Ten materiał zaczyna się nieco intrygująco, ale po kilkunastu sekundach wszystko staje się jasne i dowiadujemy się, że strażacy zjawili się na pokładzie samolotu w naprawdę wyjątkowym celu. W jakim? Zobaczcie sami!

Strażacy na pokładzie samolotu, którzy pojawiają się na nim zaraz po tym, gdy maszyna wylądowała na płycie lotniska? Ich widok pewnie nieźle wystraszył pasażerów. Wszystko skończyło się jednak wzruszającym happy endem!

Reklama

Sytuacja z nagrania miała miejsce 10 października tego roku na lotnisku w Modlinie, na pokładzie samolotu, który przyleciał do Polski z Lizbony. Jeden ze strażaków o  imieniu Michał w ten niezwykły sposób oświadczył się swojej ukochanej Agnieszce, będącej stewardessą.

Musimy przyznać, że miał naprawdę niezły pomysł. Jego dziewczyna była wyraźnie poruszona tym gestem. Nie wiemy jak wy, ale my bardzo lubimy takie historie. Nowożeńcom oczywiście życzymy wszystkiego co najlepsze. Co o tym sądzicie? Lubicie takie nagrania z nietypowych zaręczyn? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Trump śpiewa razem z Clinton. To nagranie podbija sieć!

Reprezentanci wspierają Arka Milika. Nagrali dla niego wzruszające wideo

"Przez Tę Hondę Zieloną" - nowa wersja przeboju zespołu Akcent

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miłość | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje