Spotkał skunksa w opałach. Bohatersko mu pomógł! - wideo

Mężczyzna z tego nagrania na miano bohatera zasługuje z kilku powodów. Po pierwsze z tego względu, że uratował znajdujące się w potrzebie zwierzę, a po drugie dlatego, że zwierzęciem tym był skunks, który wpadł w naprawdę niezłe tarapaty. Musicie to zobaczyć!

Nagranie pochodzi z 26 września tego roku. Zarejestrowano je w kanadyjskim mieście Orillia w prowincji Ontario. Jego autor był świadkiem niezwykłego zajścia z udziałem pewnego skunksa, którego głowa nie wiedzieć w jaki sposób utknęła w puszcze po Coca-Coli.

Reklama

Dzielny Kanadyjczyk postanowił pomóc wyraźnie przestraszonemu i zakłopotanemu tym faktem zwierzakowi, zupełnie nie zważając na to z kim ma do czynienia. Jak wiadomo skunksy słyną z wydzielania niezbyt przyjemnych zapachów, o co w tym przypadku, w wyniku stresu, było bardzo łatwo. Jak się to wszystko skończyło możecie zobaczyć poniżej:

Wideo zaledwie w ciągu kilku dni osiągnęło na YouTubie już ponad 3 miliony wyświetleń. Komentujący je internauci nie tylko byli pod wrażeniem zachowania Kanadyjczyka, który zatroszczył się o biednego zwierzaka w kłopocie i uratował mu życie, ale również zastanawiali się jak w ogóle doszło do tego, że jego głowa utknęła w puszcze po popularnym napoju.

No cóż, tego się już pewnie nigdy nie dowiemy. Najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze zarówno dla skunksa, który uwolnił się z puszki jak i jego wybawcy, który nie musiał poczuć zapachu wydzielanego czasem przez te zwierzęta.

Zobacz również:

Człowiek-koza. Internet pokochał go za to co zrobił!

Nie ma z nimi żartów. Najgroźniejsze zwierzęta świata

Wiózł ze sobą dwie owce...na rowerze!

Więcej materiałów o zwierzętach znajdziecie oprócz tego na stronie fisie.pl:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje