Sportowcy z Trójmiasta wspierają kobiety walczące z rakiem piersi!

Crossfitowcy z Trójmiasta wzięli jakiś czas temu udział w naprawdę niezwykłej sesji. Była ona elementem kampanii, której celem jest wsparcie kobiet walczących z rakiem piersi. Kobiecy biust to męska sprawa - te zdjęcia zdecydowanie to udowadniają.

Panowie z Trójmiasta stanęli przed obiektywem Jana Górczaka, który zrobił im zdjęcia do charytatywnego kalendarza POWER OF COMMUNITY 2017. Powstał on w ramach kampanii "Breastfit - Kobiecy biust. Męska sprawa" skierowanej do mężczyzn z przesłaniem, aby zadbali o zdrowie swoich kobiet.

Reklama

Kampania zorganizowana przez fundację OnkoCafe ma za zadanie dostarczyć panom wiedzę o sposobach wsparcia partnerek zmagających się z rakiem piersi, natomiast same zdjęcia mają zachęcić panie do regularnego badania się. Rak piersi to w Polsce najczęściej występujący u kobiet nowotwór. Rocznie zmaga się z nim około 17 tysięcy Polek, z których aż 5 tysięcy umiera.

Nawiązanie w akcji do crossfitu nie jest przypadkowe i ściśle wiąże się z filozofią tego sportu, polegającą na hartowaniu ducha i ciała oraz codziennej walce ze słabościami.

Więcej zdjęć z sesji zdjęciowej znaleźć można na stronie Jana Górczaka na Facebooku. Jeżeli chcielibyście z kolei wesprzeć kampanię i nabyć powstały w jej ramach kalendarz, możecie zrobić to tutaj.

Zobacz również:

Chciał pomóc choremu koledze. Strzygł swoich klientów przez kilkanaście godzin!

Pomylił strażnika z drzewem. Dzięcioł z Polski bohaterem sieci!

Strażacy w samolocie. Ich wizyta miała wyjątkowy powód!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fotografia | Polska | zdrowie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje