Spleśniały chleb na szpitalnej porodówce! Tak karmią pacjentów?

Spleśniałe kromki chleba na szpitalnej porodówce? Oburzona pacjentka opublikowała zdjęcia zepsutej żywności. W sieci zawrzało.

Pani Marta, była pacjentka oddziału położniczego, na internetowym forum postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Do dyskusji w sprawie włączyły się również inne osoby, niezadowolone z posiłków wydawanych w Szpitalu im. św. Łukasza w Końskich, gdzie doszło do całego zajścia. Poza niepochlebnymi opiniami nie zabrakło także innych fotografii nieświeżej żywności z tej placówki.

Reklama

Jakość serwowanego jedzenia to nie jedyna zmora pacjentów. Internauci jako kolejny problem podają jego miniaturowe porcje. Nie brak opinii, że gdyby nie posiłki przywożone im przez bliskich, przymieraliby z głodu.

Dyrekcja placówki odniosła się do całego zajścia i jest oburzona zdarzeniem oraz zapowiada wzmożone kontrole firmy zajmującej się wydawaniem posiłków.

O posiłkach serwowanych w polskich szpitalach znów zrobiło się więc głośno. Spotkaliście kiedyś z podobną sytuacją? Jedzenia było bardzo mało albo podano wam je zepsute? Czekamy na komentarze.

Facebook

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje