Smutek i wielki zawód. Fani "Azja Express" płaczą po Małgosi i Radku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z marszu stali się ulubioną parą większości widzów programu "Azja Express". Nie dziwi więc fakt, że po odpadnięciu tej dwójki z nowego show TVN-u, ich fani wpadli w prawdziwą rozpacz.

Szok, smutek i niedowierzanie - takie emocje towarzyszyły większości widzów show "Azja Express" po ostatnim odcinku programu, po tym jak z rywalizacji odpadli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Reklama

Fani tej dwójki dali wyraz swojemu rozgoryczeniu m.in. na profilu telewizji TVN na Facebooku oraz na Twitterze. W komentarzach najmocniej oberwało się Renacie Kaczoruk, dziewczynie Kuby Wojewódzkiego, która swoim zachowaniem przyczyniła się do odpadnięcia polskich Beckhamów z programu, nie pomagając Małgosi i Radkowi dotrzeć na metę etapu ostatniego odcinka.

"Dziewczyna bez ambicji. Już trzeci raz pokazała, że nie potrafi rywalizować tylko po trupach do celu", "Renata w tym programie to wielka pomyłka", "Renata do domu" - tego typu komentarze królowały na oficjalnym koncie stacji TVN na Facebooku pod wpisami dotyczącymi programu "Azja Express". Nie inaczej było na Twitterze.

Czym Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zyskali aż taką sympatię widzów? Przede wszystkim pokazali się w programie jako normalni ludzie i zaskoczyli wszystkich swoją naturalnością. Do historii telewizji przejdą zwłaszcza te sceny:

Swoje zrobiły też oczywiście oryginalne teksty Perfekcyjnej Pani Domu i jej reakcje na różne sytuacje:

Oglądaliście ostatnie odcinki "Azja Express"? Też polubiliście Małgosię i Radka? Komu będziecie kibicować teraz? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Popek kontra Pudzian. Fani KSW podzieleni

Półnagi Beckham robi pompki na fortepianie. O co chodzi?

QUIZ - jak dobrze znasz polski YouTube?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Azja Express | telewizja | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje