Śmiali się z niej kiedy była dzieckiem. Teraz robi karierę w modelingu!

Odcień skóry tej dziewczyny jest tak bardzo nietypowy, że kiedy chodziła do szkoły stała się przez niego obiektem żartów i niemiłych komentarzy. Dziewczyna nic sobie z nich jednak nie robiła i teraz jest cenioną modelką oraz cały czas się rozwija.

Khoudia Diop to 19-letnia senegalska modelka, której dzieciństwo zdecydowanie nie należało do łatwych. Dziewczyna dorastała w Paryżu, gdzie inne dzieci wyśmiewały ją z powodu koloru skóry. Jej karnacja jest bardzo ciemna i dosłownie przypomina heban. Potencjał dostrzegły w tym agencje modelek, dlatego też kiedy Khoudia miała 17 lat zaczęła karierę w modelingu, która prężnie się teraz rozwija.

Reklama

Jak twierdzi sama 19-latka to, że inni ją wyśmiewali pozwoliło jej lepiej docenić siebie i zauważyć swoje atuty. "Dojrzewając musiałam znosić te wszystkie ataki na moją osobę. Z czasem nauczyłam się kochać siebie taką jaka jestem i nie zwracać na nie uwagi" - powiedziała dziewczyna w jednym z wywiadów.

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Kolor skóry Khoudii ma tak oryginalny odcień ze względu na to, że znajduje się w niej duża dawka melaniny, zdecydowanie większa niż w przypadku innych czarnoskórych kobiet.

"Chcę zainspirować inne młode kobiety i dodać im otuchy. Chcę żeby wiedziały, że mogą być kim tylko chcą i robić to, co tylko sobie wymarzą"- powiedziała w jednym z wywiadów Khoudia.

Obecnie konto dziewczyny na Instagramie, gdzie publikuje ona zdjęcia ze swoich sesji obserwuje już ponad 280 tysięcy osób.

Zobacz również:

Nowotwór nie odebrał jej woli walki. Wróciła silniejsza i wciąż tańczy! 

Ma 90 lat i nie rozstaje się ze swoim rowerem

Marzył, by zostać modelem - udało mu się!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki | historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje