Słownik kobiecej mowy. Dzięki niemu uda ci się ją zrozumieć!

Wiadomo już od pokoleń, że kobiety nie zawsze mówią to co myślą i to mężczyźni powinni się domyślać co mają na myśli ich partnerki. Wiemy, że bywa to trudne, więc przychodzimy wam z pomocą. Dzięki temu uda się wam być może uniknąć kłótni i cichych dni!

Drodzy panowie - poniższe zestawienie warto sobie wydrukować i zaglądać do niego zawsze wtedy, gdy wasza partnerka wypowie jedno z tych słów lub zdań. Niezrozumienie ich grozi burzą oraz wieloma innymi kataklizmami, których z pewnością wolelibyście uniknąć.

Nieważne

Reklama

Kiedy twoja dziewczyna mówi nieważne to znaczy, że jest to bardzo ważne i powinieneś to od niej wyciągnąć, inaczej będzie ci to wypominać przez wieki.

W której lepiej wyglądam?

To bardzo podchwytliwe pytanie, ale odpowiedź zawsze jest jedna - w obydwóch. Nie możesz powiedzieć, w której sukience wygląda lepiej.

Słuchasz mnie?

To oznacza, że ona zauważyła, że wcale jej nie słuchasz. Spróbuj sobie przypomnieć o czym mówiła, albo uciekaj jak najdalej.


Wyłącz ten komputer

Masz maksymalnie pięć minut, aby wyłączyć komputer i do niej przyjść. Jeżeli tego nie zrobisz, będziesz tego poważnie żałował.

Nie obraziłam się

Obraziła się i to bardzo, idź kupić czekoladę i przeproś.

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Dowiedz się więcej na temat: Kobiety | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje