Simpsonowie znów przewidzieli przyszłość?

Popularny serial znów wywołał w sieci ożywioną dyskusję na temat tego, że jego twórcy potrafią przewidywać przyszłość. Tym razem sprawa dotyczy występu Lady Gagi w trakcie ostatniego finału Super Bowl.

W sieci znaleźć można całą masę teorii wedle których twórcy serialu "Simpsonowie" potrafią przewidywać przyszłość. Ostatnim razem pisaliśmy o nich przy okazji wyboru Donalda Trumpa na prezydenta USA, co także miało zostać przewidziane w popularnej amerykańskiej produkcji.

Reklama

Teraz temat nieoczekiwanie powrócił przy okazji show Lady Gagi, które odbyło się w czasie ostatniego finału Super Bowl. Czujni internauci i fani serialu o przygodach Homera Simpsona od razu zauważyli, że występ artystki mocno przypomina ten z jednego z odcinków serialu.

Lady Gaga pojawiła się w Simpsonach pięć lat temu, w 23. sezonie serii, w odcinku "Lisa Goes Gaga", gdy znana piosenkarka przyjechała do Springfield, żeby dać tam swój koncert, bardzo podobny do tego z finału Super Bowl.

Co o tym sądzicie? Wierzycie w krążące na temat Simpsonów teorię i tego typu rzeczy czy traktujecie je raczej z przymrużeniem oka? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Simpsonowie przewidują przyszłość? Nowy dowód dotyczy Donalda Trumpa

Słynni jasnowidze i prorocy oraz ich przepowiednie

Umieścił kamerę w pokoju dziecka. Na nagraniu zobaczył coś, co go przeraziło!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje