Sieć oszalała na punkcie ich fryzur!

Ten tata wraz ze swoją córką od jakiegoś czasu podbijają wspólnie internet! Wszystko za sprawą swoich niezwykłych fryzur. Czegoś takiego na pewno jeszcze nie widzieliście!

Benny Harlem to początkujący piosenkarz oraz model. Tym co szczególnie go wyróżnia są jego naturalne niesamowicie wyglądające włosy. Podobne ma jego 6-letnia córka, Jaxyn. Benny wpadł więc jakiś czas temu na pomysł, żeby pochwalić się tym całemu światu. Był to bardzo dobry ruch, bo sieć od razu oszalała na ich punkcie!

Reklama

Co skłoniło Benny'ego do opublikowania zdjęć z córką w sieci? Jak powiedział w jednym z wywiadów chce w ten sposób nauczyć córkę pewności siebie oraz bycia dumnym z tego kim jest, by w przyszłości, gdy dorośnie, była świadomą swojej wartości i silną osobą. Jego zdaniem, jeżeli Jaxyn zaakceptuje i pokocha samą siebie, będzie też w stanie pokochać wszystkich ludzi, których spotka w swoim życiu.

Nie wiemy jak wam, ale nam słowa Benny'ego bardzo się spodobały, podobnie jak fryzury, którymi ta sympatyczna dwójka podzieliła się z użytkownikami Instagrama. Chcielibyście mieć takie same? Co o tym sądzicie? Czekamy na wasze komentarze.

Jeżeli zainteresował was ten materiał koniecznie sprawdźcie również ten o pewnej kobiecie, która potrafi zmieniać się w różne sławne osoby. Znajdziecie go tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | fotografia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje