Seksowni ojcowie - podbiją twoje serce!

Seksowne mamy od lat robią wrażenie na całej rzeszy internautów. Koniec tych sfeminizowanych rządów. Do akcji wkraczają bowiem… tatusiowie!

Mówi się, że nie ma nic bardziej pociągającego niż przystojny mężczyzna, który z czułością zajmuje się dzieckiem. Jeśli też tak uważasz, to właśnie dla ciebie na Instagramie pojawiło się konto "DILF’y z Disneylandu". Jak opisują autorzy pomysłu profil powstał, by dostarczać "najbardziej gorących ojców z parku rozrywki Disneya w Kalifornii".

Reklama

Znajdziecie tam zarówno poważnych ojców, którzy z ogromną cierpliwością towarzyszą swoim dzieciom, ale i totalnie szalonych tatusiów, którzy z wielką radością korzystają ze wszystkich atrakcji razem ze swoimi córkami i synami. 

Choć na zdjęciach nie brakuje wózków, baloników, różu i sukienek, to nie ma wątpliwości, co jest najważniejszą ich częścią.

Disney California Adventure odwiedza rocznie prawie dziewięć milionów gości, co plasuje go w pierwszej dziesiątce najchętniej odwiedzanych parków rozrywki na świecie. Wśród tych tłumów setki tysięcy osób to ojcowie z dziećmi. Można więc liczyć, że twórcom konta długo nie zabraknie zdjęć. To szczególnie cenna informacja dla licznych fanów tego profilu. Na Instagramie obserwuje ich już ponad 330 tysięcy osób.

Więcej zdjęć tutaj. Miłego oglądania!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ojciec | rodzice | Disneyland | dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje