Samolot z parówek. Popularna rozgłośnia szokuje w dniu smoleńskiej rocznicy

Na profilu Antyradia na Facebooku pojawiła się dziś pewna fotografia, która mocno zdenerwowała część fanów stacji. O co poszło? Jej autor w dosyć nietypowy sposób uczcił urodziny swojej koleżanki, odnosząc się także przy okazji do przypadającej na dziś 7. rocznicy katastrofy w Smoleńsku. Zdaniem wielu przesadził.

"Wyjątkowe parówki na 10 kwietnia. Wyjątkowe, bo dzisiaj Joanna Zientarska ma urodziny i ona KOCHA parówki" - takim opisem opatrzyła fotografię na facebookowym profilu Antyradia jedna z prowadzących go osób.

Reklama

Co znalazło się na zdjęciu? Parówki ułożone najpierw na kształt samolotu, a następnie zupełnie rozwalone. W obliczu dzisiejszej 7. rocznicy katastrofy w Smoleńsku wielu osobom obserwującym profil rozgłośni na Facebooku fotografia niezbyt przypadła do gustu. Zobaczcie post i oceńcie go zresztą sami:

"Jest super wesoło, ale nie wiem czy wiecie, że tam ludzie zginęli. Humor pierwsza klasa", "...żarty ze śmierci ludzkiej są wyjątkowo słabe" - komentarzy w podobnym tonie było o wiele więcej. W związku z tym post ostatecznie usunięto, a stacja postanowiła przeprosić:

To także nie wszystkim przypadło jednak go gustu, gdyż pojawiły się komentarze, że stacja nie ma za co przepraszać, a problem mają ci, którzy żartu nie zrozumieli.

Co o tym wszystkim sądzicie? Żart był udany czy raczej niesmaczny? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Ogromna wpadka na antenie TVN! Takiej akcji nie było od czasów Durczoka!

Nieznane zdjęcia z zamachów z 11 września ujrzały światło dzienne

Odebrała sobie życie przez hejt w sieci. Te zdjęcia mają dać ludziom do myślenia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje