Ryzykował życie dla swojej psiej partnerki. Wzruszająca historia!

Psy są bardzo uczuciowe, przywiązują się do ludzi i innych zwierząt, bardzo często udowadniają również, że są bardziej wrażliwe i empatyczne niż ich właściciele. Historia tych dwóch psiaków pokazuje, że potrafią być one również bardzo oddane.

Denis Malafiejew kilka dni temu umieścił w sieci filmik, na którym widać jak psy leżą na torach we wsi Cegłowka na ukraińskim Zakarpaciu. Po bliższym przyjrzeniu się można zauważyć, że jeden z psów czuwa przy tym drugim, który prawdopodobnie został potrącony i nie mógł opuścić torów.

Reklama

Wolontariusze podjęli kilka prób ratowania psów lecz za każdym razem pies nie pozwalał się zbliżyć do swojej rannej partnerki. W jednym momencie byli oni nawet świadkami, gdy nadjeżdżał pociąg. Wtedy zdrowy pies osłaniał chorego własnym ciałem, obydwa opuszczały głowy, a pociąg przejeżdżał nad nimi.

Na szczęście po pewnym czasie udało się zabrać obydwa czworonogi do kliniki weterynaryjnej, gdzie będą już pod opieką specjalistów.

Jest to kolejna historia, która pokazuje jak wierne są zwierzęta oraz, że kochają one szczerą miłością. Historia jest naprawdę wzruszająca!

Zobacz również:

Jego zdjęcie zrobiło furorę! Stał się bohaterem memów

Pies czy miś? Internauci go pokochali!

Urocze zwierzęta w sweterkach. Nie przejdziesz obok nich obojętnie!

Więcej materiałów o zwierzętach znajdziecie też na stronie fisie.pl:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje