Ruszył konkurs na hasło dla polskiej policji!

Jeżeli chcieliście kiedyś wesprzeć działania naszych stróżów prawa teraz macie ku temu świetną okazję! Wszystko za sprawą ogłoszonego wczoraj przez Komendanta Głównego Policji konkursu na hasło, które znajdzie się na radiowozach jakimi poruszają się polscy funkcjonariusze.

Konkurs potrwa do 30 czerwca tego roku. Wszystkie chętne do wzięcia w nim udziału osoby proszone są o przesyłane swoich propozycji na adres mailowy gazeta.listy@policja.gov.pl i wpisanie w temat wiadomości KONKURS NA HASŁO lub też listownie, pod adres: Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji, 02-514 Warszawa, ul. Domaniewska 36/38, z dopiskiem KONKURS NA HASŁO.

Reklama

Na autora najlepszego hasła czekać będzie dyplom-tabliczka z indywidualną dedykacją Komendanta Głównego Policji oraz roczna prenumerata miesięcznika "Policja 997". Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin znaleźć można tutaj.

Co o tym sądzicie? Weźmiecie udział w zabawie? My już zakasaliśmy rękawy i mocno rozmyślamy nad hasłem dla naszych dzielnych policjantów. Nie ukrywamy, że chętnie zgarnęlibyśmy autograf Komendanta Głównego Policji oraz roczną prenumeratę miesięcznika "Policja 997". Takie nagrody nie trafiają się przecież codziennie, chociaż oczywiście nie tylko o to chodzi - satysfakcja z wygranej w takim konkursie liczy się o wiele bardziej!

Jeżeli też macie już pomysły na hasło, które mogłoby się znaleźć na radiowozach polskiej policji dajcie nam o nich koniecznie znać w komentarzach!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki | Policja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje