Russell Crowe zagrzewa Polaków do boju!

Russell Crowe już oficjalnie stał się kibicem naszej reprezentacji! Aktor znów zamieścił na Twitterze posta poświęconego naszej drużynie!

To już pewne! Drużyną, która najbardziej imponuje na Euro słynnemu Gladiatorowi jest Polska. Russell Crowe po meczu z Ukrainą nie omieszkał pogratulować naszym piłkarzom zwycięstwa oraz życzyć im powodzenia w dalszej fazie turnieju. Oto co napisał:

Reklama

"Kuba!! Dobra robota Polska. Przed wami więcej ciężkiej pracy. Do boju Polska!!" - taki post zamieścił na swoim Twitterze Crowe. To już kolejny wpis aktora poświęcony Polakom. Poprzednie dwa pojawiły się po meczu z Niemcami:

Turniej we Francji to dla nas naprawdę wspaniały czas! Oby radość z gry naszej kadry trwała jak najdłużej! Kolejnym rywalem biało-czerwonych w najbliższą sobotę będzie Szwajcaria. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 i zostanie rozegrany w Saint-Etienne.

Jeżeli interesujecie się mistrzostwami we Francji, koniecznie sprawdźcie nasze inne materiały na temat tej piłkarskiej imprezy, dotyczące fantastycznych irlandzkich kibiców oraz muzycznej strony turnieju. Znajdziecie je tutaj oraz tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Euro 2016

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje