Romanse, które przeszły do historii

Te romanse zszokowały cały świat. Wywołały tak duży rozgłos, że rozpamiętuje się je do dziś. Zamieszane były w nie największe osobistości ze świata polityki, sportu, filmu oraz muzyki. Finał tych przelotnych związków był różny - koniecznie poznajcie ich kulisy!

Woody Allen i Soon-Yi Previn

Reklama

Słynny reżyser miał problem, bo zakochał się w adoptowanej córce swojej partnerki. Allen nie mógł się oprzeć 21-letniej Soon-Yi Previn. W 1992 roku jego ówczesna partnerka  - Mia Farrow odkryła nagie zdjęcia córki i zorientowała się, że Woody ma z nią romans. Później próbowała go jeszcze oskarżać o molestowanie swojego innego dziecka. Reżyserowi nic jednak nie udowodniono. Z Soon-Yi Previn jest do dzisiaj.

Brad Pitt i Angelina Jolie

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych obecnie par Hollywood poznała się na planie filmu „Mr. & Ms. Smith”. Aktor był wtedy żonaty z Jennifer Aniston. Po pojawieniu się plotek o ich romansie Aniston złożyła pozew o rozwód. 

John F. Kennedy i Marilyn Monroe

Były prezydent USA był znany ze słabości do kobiet. Jego romans z bardzo sławną wówczas Marilyn Monroe zszokował cały świat.

Tiger Woods

Jeden z najlepszych golfistów wszech czasów był głównym bohaterem wielkiego seksskandalu. Aż 12 kobiet przyznało w mediach, że miały romans ze sportowcem. Woods stracił po aferze nie tylko żonę, ale także mnóstwo pieniędzy. Wiele firm po tej akcji rozwiązało z nim kontrakty. 

Bill Clinton i Monika Lewinsky

To przykład kolejnego wielkiego seks skandalu w świecie polityki. Clinton był prezydentem USA i wdał się w romans z robiącą staż w Białym Domu Moniką Lewinsky. Ta zwierzyła się jednej koleżanek, która wyjawiła wszystko mediom. Clinton musiał się mocno tłumaczyć, ale do dzisiaj jest ze swoją żoną Hilary, która wybaczyła mu zdradę. 

Dowiedz się więcej na temat: największe skandale | romanse | historia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje