Robisz sobie sztuczne paznokcie? Zobacz, jak może się to skończyć!

Wiele kobiet lubi mieć zadbane dłonie i paznokcie, przez co przynajmniej raz w miesiącu udają się one do kosmetyczek. Jedną z wykonywanych przez nie usług są paznokcie akrylowe. Pewna blogerka postanowiła pokazać jak kończy się robienie sztucznych paznokci przez kilka lat, bez żadnej przerwy.

20-latka robiła sobie paznokcie akrylowe w sumie aż przez 6 lat. W pewnym momencie zaczęła odczuwać ogromny ból, za każdym razem, gdy chciała zrobić coś przy pomocy dłoni. Ból sprawiały jej najprostsze czynności, tj. mycie rąk czy zapinanie spodni.

Reklama

W pewnym momencie paznokcie zaczęły łamać się i krwawić. To, co dziewczyna zobaczyła po złamaniu się sztucznych paznokci było strasznym widokiem i postanowiła ona podzielić się ich zdjęciem na Twitterze, aby ostrzec inne dziewczyny.

Niestety mimo tego co ją spotkało blogerka niczego się nie nauczyła. Po tym jak wyleczyła swoje zniszczone paznokcie przedłużyła je po raz kolejny. Następnym razem może się to jednak skończyć jeszcze gorzej. Jej historia powinna być przestrogą dla wszystkich dziewczyn, które stosują tego typu zabiegi i zapominają o umiarze. W tej kwestii też jest on wskazany.

Zobacz również:

Została aresztowana za jedno zdjęcie. Grozi jej nawet śmierć

Dostałeś wiadomość od kuriera? Uważaj, to może być groźny wirus

Masz w domu stary telefon? Możesz na nim zarobić

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: uroda

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje