Robiąc porządki znalazł niezwykłą wiadomość od zmarłego ojca

Nasi bliscy czasem potrafią zaskoczyć nas nawet wówczas, gdy nie ma ich już wśród nas. Pewnie nie raz się o tym przekonaliście. Podobnie było w tym przypadku. Ta historia jest naprawdę bardzo wzruszająca.

Użytkownik serwisu imgur.com o nicku ButAnywayHeresWonderwall postanowił podzielić się z internautami zdjęciem niezwykłego znaleziska, którego dokonał robiąc porządki w domu swojej mamy.

Reklama

Mężczyzna będąc w trakcie pracy rozbierał właśnie stary stolik warsztatowy, gdy nagle na jego spodzie zobaczył napisaną czerwonym markerem wiadomość. Jej autorem był jego nieżyjący ojciec, który zmarł 26 lutego na skutek pęknięcia tętniaka, a adresatką nietypowego listu - jego małżonka.

„Kocham Cię Becca. Jakikolwiek jest to dzień, mam nadzieję, że jest dobry. Bóg naprawdę wysłuchał moich modlitw, że dał mi ciebie. Wiem, że te dni są najlepsze, jakie miałem w życiu i jestem szczęśliwy, że jesteś w nich obecna. 

Nie jestem pewny, czy kiedykolwiek to zobaczysz, ale wiedz, że bardzo cię kocham. Jeśli jest jakaś rzecz, której pragnę najbardziej w życiu, to być dla ciebie tak dobry, jak ty jesteś dla mnie. Jeśli będę umiał to zrobić, będę najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Kocham cię piękna żono. Maison” - napisał na spodzie stolika mężczyzna.

Post ze zdjęciem mocno poruszył komentujące go osoby. "Proszę was tylko o to, żebyście się kochali, a wtedy będzie panował pokój. Zostawcie świat lepszym miejscem, niż go zastaliście" - napisał pod fotografią syn zmarłego mężczyzny. Nie mamy nic więcej do dodania. Przepiękny list pozostawiony pod stolikiem oraz prośba syna nie wymagają żadnego komentarza.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miłość

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje