Reklama, którą ogląda się jak film. Nowy spot IKEA Polska jest po prostu świetny!

Większość współczesnych reklam sprawia, że tylko skacze nam przy nich ciśnienie. Są głupkowate, irytujące i nachalnie próbują wcisnąć nam rzeczy, których często wcale nie potrzebujemy. Przedstawiciele IKEA Polska postanowili wyjść temu naprzeciw tworząc reklamę, którą ogląda się jak film. Powinna się wam spodobać!

Reklama ze scenami z codziennego życia pewnej polskiej rodziny? Choć dla wielu z was może nie brzmieć to zachęcająco, po obejrzeniu tego materiału pewnie stwierdzicie, że jednak nie mieliście racji.

Reklama

Zrealizowany w ramach nowej kampanii IKEI spot ujmuje swoją autentycznością, a przedstawiona w nim codzienność statystycznej młodej pary jakich wiele w naszym kraju - w dobie emanującej z telewizji sztuczności - jest naprawdę fantastyczna. Meble i gadżety są w tej reklamie IKEI tylko dodatkiem.

Bohaterami nagrania są Anastazja, Jakub, ich córeczka Helenka oraz (w pewnym sensie) kolejne dziecko, którego się spodziewają. Narratorką opowieści przeplatanej scenami z ich codziennego życia jest Anastazja, która opowiada m.in. o tym jak poznała swojego partnera i o tym, jakie zmiany czekają ją w życiu w najbliższym czasie.

Kobieta robi to wszystko w tak świetny sposób, że aż chce się jej słuchać. Sprawdźcie i oceńcie zresztą sami. Reżyserią spotu zajął się Michał Marczak, autor  m.in. nagrodzonego na festiwalu Sundance filmu "Wszystkie nieprzespane noce".

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Jak wrażenia? Podobało się wam? Naszym zdaniem spot jest po prostu fantastyczny. Takie reklamy ogląda się z przyjemnością i chciałoby się widzieć ich więcej. Uważacie podobnie? Czekamy na wasze komentarze oraz na drugi rozdział tej historii!

Zobacz również:

Stare reklamy, które ogląda się z przyjemnością!

Sportowcy z Trójmiasta wspierają kobiety walczące z rakiem piersi!

Na miłość i wygłupy zawsze jest pora. Te starsze pary to udowadniają!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ikea | reklamy | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje