Raper z USA strzelił sobie w twarz na potrzeby teledysku - wideo [+18]

Materiały takie jak ten sprawiają, że opadają nam ręce i przecieramy oczy ze zdumienia. Niejaki Kasper Knight, raper z USA, wpadł na szalony pomysł i postanowił postrzelić się w twarz na potrzeby własnego teledysku. Nagranie udostępnił swoim fanom na Facebooku.

"Chciałem to umieścić w teledysku, ale żaden kamerzysta nie chciał tego sfilmować. Postanowiłem więc zrobić to sam" - napisał raper pod umieszczonym na Facebooku filmikiem.

Reklama

Knight, który postrzelił się w policzek przyznał, że dla niego to żaden wyczyn, bo wcześniej wielokrotnie zdarzało się mu być rannym z powodu postrzału. Skalę bólu ocenił na 4/10.

Wideo z szokującym nagraniem raper wrzucił na Facebooka 22 lipca. Szybko zostało ono usunięte przez moderatorów platformy, ale to nie zmieniło faktu, że obejrzało je miliony osób, a na YouTubie niemal natychmiast pojawiło się wiele jego kopii. Oto jedna z nich:

Jak łatwo się domyślić nagranie wywołało w sieci falę komentarzy. Raper był bardzo krytykowany nie tylko przez obcych mu ludzi, ale także rodzinę i znajomych. Nic dziwnego. Kto o zdrowych zmysłach strzela sam do siebie?

Co o tym myślicie? Czekamy na wasze komentarze.

Czytaj również:

Zastrzelił się robiąc sobie selfie

Grał w Pokemon GO i prawie się utopił!

Najdziwniejsze rekordy Guinnessa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: muzyka | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje