Pozbyli się go razem ze starymi rzeczami. On dalej wiernie na nich czekał

Pewna rodzina z amerykańskiego Detroit zmieniając mieszkanie zostawiła koło domu stertę niepotrzebnych rzeczy. Pośród nich znalazł się też ich pies. Zwierzę mimo tego, że zostało tak źle potraktowane przez swoich właścicieli, wiernie czekało na nich cały miesiąc.

Boo stracił dom z dnia na dzień. Zmuszeni do przeprowadzki właściciele psa pozostawili go na ulicy, razem ze stertą niepotrzebnych im już rzeczy, pośród których znalazł się m.in. materac i trochę mebli.

Reklama

Zdezorientowany pies, pomimo tego, że został tak źle potraktowany, ani myślał opuścić miejsca, w którym pozostawiono go na pastwę losu, zapewne w nadziei, że jego właściciele w końcu po niego wrócą.

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Tak się jednak nie stało. Boo spędził przy porzuconej stercie rzeczy cały miesiąc, nieustannie dzielnie ich broniąc, o czym poinformowały media dokarmiające go osoby.

Psem w końcu zajął się założyciel organizacji Detroit Youth & Dog Rescue, Mike Diesel, który krok po kroku, na przestrzeni kilku dni, zdobywał przyjaźń Boo i pomógł mu się pogodzić z sytuacją, która go spotkała.

To właśnie dzięki Mike'owi pies w końcu znów był w stanie zaufać człowiekowi i udało się go zabrać z miejsca, w którym spędził cały miesiąc. Obecnie Boo czeka w schronisku na nowego właściciela.

Zobacz również:

To już pewne. Psy rozumieją co się do nich mówi!

Był tak zaniedbany, że miał na sobie 16 kilogramów futra

Pies często liże cię po dłoniach? Sprawdź co to znaczy

Więcej materiałów o zwierzętach znajdziecie też na stronie fisie.pl:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta | PSY (Park Jae-Sang)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje