Powrót chytrej baby z Radomia? - wideo

Trzeba było czekać aż cztery lata, ale w końcu się doczekaliśmy. Chytra baba z Radomia powróciła! Tym razem objawiła się w Sokółce w województwie podlaskim. To musi być ona albo ktoś z jej rodziny. Innego wytłumaczenia nie mamy. Zobaczcie sami!

Miejska wigilia to dobra okazja, żeby zrobić sobie trochę zapasów na kilka dni. Nieważne, że pakowanie jedzenia do reklamówki trochę kiepsko wygląda - liczy się to, żeby zabrać jak najwięcej. Do podobnego wniosku musiała dojść bohaterka tego nagrania, która przypomina nam bardzo słynną chytrą babę z Radomia.

Reklama

Całe zdarzenie miało miejsce w mieście Sokółka w województwie podlaskim, w trakcie tamtejszej wigilii miejskiej. Autorami nagrania są dziennikarze lokalnego kanału informacyjnego powiatu sokólskiego z SokolkaTV. Akcja zaczyna się po minucie, dokładnie w 1:06 trwania wideo:

Co wy na to? Rozumiemy, że przygotowane dania i ciasta na pewno kusiły wyglądem i były bardzo smaczne, ale żeby od razu pakować co się tylko da do reklamówki. Troszkę to chyba nie na miejscu, nie sądzicie? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Zamówił pizzę do domu babci, żeby sprawdzić czy kobieta wciąż żyje

Lenin na słodko? Takie torty serwują tylko w Rosji! - wideo

Jedz lody na śniadanie. Staniesz się mądrzejszy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | Polska | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje