"Powinien się leczyć" - Łukasz Jakóbiak ostro skrytykowany za swoją akcję!

Nie milkną echa niedoszłego występu Łukasza Jakóbiaka u Ellen DeGeneres. Wieść o tym co zrobił Jakóbiak dotarła już nawet do USA i została skomentowana przez popularnych youtuberów. Nie zostawili oni jednak na nim suchej nitki.

Intencje Łukasza Jakóbiaka i chęć zwrócenia na siebie uwagi Ellen DeGeneres, a także tak podkreślana przez niego pogoń za marzeniami to coś, co zdecydowanie zasługuje na uznanie. Każdy ma bowiem prawo marzyć i sprawiać, że marzenia stają się rzeczywistością. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Reklama

Inaczej jest już jednak w przypadku sposobu w jaki wciela się swoje plany w życie. Czasem intencje sprawiają, że fantazja może kogoś ponieść za bardzo. Taki właśnie zarzut pojawił się pod adresem Łukasza Jakóbiaka i jego słynnej już wizualizacji, która spotkała się z wieloma negatywnymi komentarzami.

Wideo dotarło już nawet do USA, gdzie autorzy kanału h3h3Productions, który śledzi ponad 3,6 miliona osób, mocno wyśmiali starania Łukasza o zwrócenie na siebie uwagi Ellen DeGeneres. Zobaczcie zresztą sami:

Co o tym sądzicie? Łukasz faktycznie przesadził czy nie widzicie w jego zachowaniu nic złego? Myślicie, że Ellen zwróci na niego uwagę? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Dzieciaki z BBC powracają! Znów skradły tacie całe show!

Mark Zuckerberg przyszłym prezydentem USA? To naprawdę możliwe!

Dziwny obiekt na niebie w Zambii! Internauci podzieleni!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje