Poszukiwała go policja. Ukrył się w zmywarce do naczyń

Policjanci z Głogowa w województwie dolnośląskim brali ostatnio udział w naprawdę nietypowej akcji. Wszystko dlatego, że uciekający przed nimi mężczyzna ukrył się w zmywarce do naczyń swoich sąsiadów.

30-letni mężczyzna był poszukiwany przez policjantów z Głogowa w związku z faktem, że unikał wyznaczonej mu kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że przebywa on w jednym z mieszkań na terenie Głogowa.

Reklama

Gdy policjanci do niego wkroczyli, mężczyzna przez balkon z drugiego piętra zeskoczył piętro niżej, wybił szybę w innym mieszkaniu i ukrył się w znajdującej się w nim zmywarce. Moment ujęcia 30-latka policjanci z Głogowa nagrali na wideo:

Zatrzymany mężczyzna był trzeźwy. Nim trafił do aresztu policja postawiła mu takie zarzuty jak kradzież krzewów o wartości 15 tysięcy złotych i uszkodzenie mienia w mieszkaniu, do którego wtargnął. Przeciwko 30-latkowi policja prowadziła też wcześniej śledztwo w sprawie pobicia oraz kradzieży samochodu, motocykla i kilku rowerów.

Zobacz również:

Koncert Behemotha w Poznaniu. Pis oberwał od fanów zespołu [wideo +18]

Strażacy w samolocie? Ich wizyta miała wyjątkowy powód

Trump w śmiesznym duecie razem z Clinton. To wideo podbija sieć!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | Policja | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje