Postawili na trzeźwość i zmienili się nie do poznania!

Bohaterowie tego materiału mieli w swoim życiu problemy z alkoholem. Znaleźli jednak w sobie siłę, żeby z niego zrezygnować i zmienili się nie do poznania. Ich metamorfozy naprawdę robią wrażenie.


Reklama

Alkoholizm to niezmiennie poważna choroba naszej cywilizacji. Ludzie sięgają po niego z wielu powodów - żeby np. zapomnieć o kłopotach w pracy albo w związku lub żeby się zrelaksować. Niektórzy szybko się uzależniają i wpadają przez to w ogromne problemy.

Są jednak i tacy, którzy biorą sprawy w swoje ręce, mówią dość i rezygnują z zaglądania do kieliszka, swoją energię często pożytkując na uprawianie sportu. Ich przemiany są naprawdę imponujące.

5 lat w trzeźwości

"Moje życie zmieniło się o 180 stopni w stosunku do tego sprzed lat. Dziękuję za trzeźwość i za szansę na drugie życie" - napisał pod tym zdjęciem jego autor.

Niewiarygodna przemiana w zaledwie 6 miesięcy!

"Pierwsze zdjęcie zrobiłem 1 lutego 2016 roku na szpitalnym oddziale, w dniu, w którym postanowiłem przestać pić. Drugie dokładnie 6 miesięcy później, po 33-milowej przejażdżce na rowerze."

7 miesięcy w trzeźwości

Zmiany widoczne gołym okiem - zupełnie odmieniona cera i żywe, świadome spojrzenie. Wystarczyło zaledwie 7 miesięcy.

8,5 miesiąca bez alkoholu

"6 stycznia 2016 roku postanowiłam przestać pić, a 11 poszłam na odwyk. Od tamtej pory jestem trzeźwa i schudłam też 16 kilogramów. Znów czuję się sobą."

300 dni bez alkoholu

Temu panu odstawienie kieliszka też wyszło na dobre - wystarczy spojrzeć na zdjęcie.

5 lat bez alkoholu - co za zmiana!

Niesamowita, ale jak najbardziej prawdziwa przemiana. Na przestrzeni 5 lat widoczna na zdjęciu osoba zmieniła się nie do poznania! Fantastyczna sprawa!

95 dni bez alkoholu

"Przestałem pić, ponieważ chciałem poprawić moją sprawność fizyczną. Czułem się źle w swoim ciele. Ciężką pracą, uporem i trzeźwością udało się to zmienić."

Zobacz również:

Bez skutku walczysz z wagą? Oni dodadzą ci sił!

Szok! Ma 94 lata i wciąż chodzi na siłownię!

Śmiali się z niej kiedy była dzieckiem. Teraz robi karierę!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: alkohol | ciekawostki | zdrowie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje