Pomogła bezdomnemu mężczyźnie. Jej gest może teraz odmienić jego życie

Jakiś czas temu internet obiegło wzruszające wideo, w którym pewna mała dziewczynka oddaje swój obiad bezdomnemu. Jak się okazuje to nie koniec całej historii, gdyż teraz doczekała się ona niezwykłego ciągu dalszego.Reklama

Wideo na którym 8-letnia Ella oddaje swój obiad bezdomnemu zamieścił na Facebooku tata dziewczynki, Eddie Scott. Szybko przypadło ono do gustu internautom i doczekało się 44 milionów wyświetleń oraz ponad 21 tysięcy dalszych udostępnień na samym portalu. Oprócz tego krążyło także m.in. po YouTubie:

Dzięki temu, że materiał stał się tak popularny możliwość jego zobaczenia miała także niejaka Roseanne, która skontaktowała się z Eddie'm Scottem, po tym, jak rozpoznała w bezdomnym mężczyźnie swojego 62-letniego brata, Davida Salkowskiego - weterana wojennego, cierpiącego na zespół stresu pourazowego.

Tata 8-letniej Elli po tej wiadomości wraz ze społecznością Facebooka rozpoczął poszukiwania mężczyzny. Mamy nadzieję, że zakończą się one sukcesem i rodzeństwo znów będzie mogło się ze sobą spotkać.

Zobacz również:

Półnagi David Beckham robi pompki na fortepianie. O co chodzi?

Nie obcinał się przed 2 lata. Wszystko po to, by pomóc chorym dzieciom!

Ich nauczyciel walczy z rakiem. Zrobili mu wzruszającą niespodziankę!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia | wideo | dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje