Pomaganie przez klikanie. Tak możesz wesprzeć potrzebujące zwierzęta!

Chcielibyście pomagać zwierzakom, ale najzwyczajniej was na to nie stać? Istnieje sposób na pomoc chorym i głodującym milusińskim, który nic nie kosztuje. Jaki? Klikanie. To naprawdę działa.

O co chodzi w tym całym klikaniu? To bardzo proste - wchodzicie na odpowiednią stronę i wystarczy tylko, że klikniecie w odpowiednią cegiełkę, która zawsze jest umieszczona w widocznym miejscu. Dzięki waszym kliknięciom sponsorzy przekazują dostępne środki na wyznaczoną pomoc, organizacje zaś zyskują fundusze na pomoc potrzebującym czworonogom.

Reklama

Do nas należy tylko to, by poświęcić garstkę czasu i kliknąć na danych stronach. Warto więc dodać sobie te portale do zakładek i codziennie je odwiedzać. Oto przykłady stron, które polecamy odwiedzić:

PustaMiska.pl

Wejdź na stronę i kliknij w miskę, a twoja pomoc przyczyni się do poprawy warunków bytowych dla zwierząt cierpiących w schroniskach. Pomóc możesz poprzez codzienne klikanie w pusta miskę, ale także promując tę stronę na różnych portalach społecznościowych oraz przekazując 1%.

ZbiórkaNaBurka.pl

Stowarzyszenie "Inicjatywa dla zwierząt" wspomaga nie tylko domowe zwierzęta, które są w potrzebie, ale również dzikie zwierzęta jak bociany czy bobry. Działa na podobnej zasadzie co Pusta Miska - wystarczy kliknąć w miskę, aby napełnić brzuchy czworonogów i wspomóc finansowanie zabiegów leczniczych.

PsiKlik.pl / KociKlik.pl

Każda z tych stron, jak same nazwy wskazują, pomagają potrzebującym psom i kotom. Odwiedzając jedną z nich codziennie przekazujesz 5 groszy na leczenie wybranego pupila. Możesz również wspomóc akcję wpłacając dowolną kwotę na dany cel.

KarmimyPsiaki.pl

Misją akcji Karmimy Psiaki jest eliminowanie bezdomności zwierząt poprzez znajdowanie im domów, pomoc schroniskom oraz popularyzację odpowiedzialnych adopcji. Im więcej kliknięć tym więcej psiaków ma szanse na znalezienie nowego domu.

EcologyFund.com

Zagraniczna strona, na której znajdziemy dwa czerwone przyciski, z których wybieramy jeden w zależności od tego na jaki cel chcemy przeznaczyć swoją pomoc. Może to być np. ochrona dzikich zwierząt lub pomoc w redukcji dwutlenku węgla do atmosfery.

Care2.com

Jest to oficjalna strona jednej z najbardziej znanych na świecie proekologicznych organizacji, skupiających się na pomocy odratowanym zwierzętom, wielkim kotom czy fokom, ale też choćby na ochronie lasów deszczowych. Znajdziemy tu wiele podstron, dzięki czemu możemy być aktywni w obrębie wielu charytatywnych celów.

TheBreastCancerSite.com

Na stronie tej znajdziesz wiele podstron, gdzie można wesprzeć różne cele. Klikasz w przycisk "Click Here to Give - it's FREE!", który na pewno zauważysz na stronie, gdyż jest bardzo kolorowy.

Znacie jeszcze inne strony, które wspierają zwierzaki w ten sposób? Klikacie? My klikamy codziennie, bo naprawdę warto pomagać!

Zobacz również:

Tragiczne warunki w nielegalnej hodowli zwierząt! Udało się ją zlikwidować!

Będzie zakaz trzymania psów na łańcuchach!

Była w dramatycznym stanie, ale udało się ją uratować!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PSY (Park Jae-Sang) | zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje