Polskie strefy na wakacjach za granicą. Dzięki nim poczujesz się jak w kraju!

Biuro podróży Rainbow wpadło jakiś czas temu na dosyć nowatorski pomysł. Jego przedstawiciele planują stworzyć specjalne polskie strefy na wakacyjne wyjazdy do Grecji i Chorwacji w 2017 roku. Na czym miałyby one polegać?

Brak bariery językowej, opieka ze strony rezydentów, liczne rozrywki i atrakcyjne ceny - tym właśnie ma charakteryzować się projekt "Polska strefa" biura podróży Rainbow. Jego celem jest zachęcenie Polaków do wakacyjnych wyjazdów za granicę.

Reklama

Wakacje mają być tanie, w swojskim otoczeniu i całkowicie po polsku. Oferta przygotowana na rok 2017 dotyczyć będzie wybranych hoteli kolejno na Krecie, Rodos i na Korfu oraz trzech apartamentowych "wiosek wakacyjnych" - Kokkino Nero i Velika na Riwierze Olimpijskiej, a także Slatine w Chorwacji, w okolicach Trogiru.

Pracownicy polskiej strefy mają doradzać turystom, gdzie najlepiej zrobić zakupy, zjeść dobry posiłek czy iść na plażę. Ponadto odpowiadać będą także za liczne rozrywki typu konkursy, wspólne tańce, seanse filmowe i grillowanie.

Tygodniowy wypoczynek wraz z przelotem to wydatek rzędu 649 zł od osoby w maju czy na początku czerwca. Klienci mogą również wybierać, czy interesuje ich wersja bardziej ekonomiczna bez wyżywienia, czy all inclusive, za który dopłata wynosi już od 400 zł na tydzień.

"W tym sezonie w Kokkino Nero przeprowadziliśmy pilotażowy program wieczornych atrakcji. Już pierwszego dnia działania naszej "strefy" wiedzieliśmy, że to był strzał w 10-tkę! Starsi i młodzi doskonale się razem bawili, tańczyli na naszych dyskotekach, a na wieczory filmowe przychodziło tyle osób, że musieliśmy dostawiać leżaki. Potwierdziło to naszą tezę, że Polacy lubią wspólną zabawę i dobrze zorganizowany czas" - mówi Emilia Bratkowska, dyrektor działu marketingu w Rainbow.

Co o tym sądzicie? Wybralibyście się na takie wakacje? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Darmowe bilety kolejowe dla 18-latków. Nowy pomysł Unii Europejskiej

Podróżując po świecie robi sobie selfie ze zwierzętami!

Sprawdź, jak zaoszczędzić w czasie podróży!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wakacje | podróże

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje