Polski kebab od Ali Baby najdłuższy w kraju! Będzie rekord świata?

Polska kebabami wielka - to wiadomo nie od dziś! Tym razem pobite zostały jednak wszelkie granice! Dosłownie! Mamy najdłuższego kebaba w kraju!

W ostatecznym rozrachunku kebab od Relax Kebab Radzymin ważył pół tony, miała 150 metrów długości i ciągnął się przez cztery zawijane stoły sportowej hali!

Reklama

Twórcy potrawy  - Król Ali Baba oraz jego bracia naprawdę zaszaleli! Jeszcze rok temu podczas bicia rekordu kebab liczył "tylko" 6 metrów. Trudno sobie wyobrazić, co w takim razie przyniesie rok 2019!

Zwijanie tortilli zajęło prawie 1,5 godziny. Czas ten umilała energiczna muzyka i towarzystwo uczestników, którzy zapłacili za wstęp na to wydarzenie. Na końcu odbywała się oczywiście konsumpcja rekordowego dania.

Relax Kebab Radzymin to generalnie ciekawe miejsce. W ofercie klienci znajdą tam nie tylko długie kebaby, ale również  takie cuda jak: bukiety, torty, a nawet lody z kebabów!

Kolejne starcie o rekord Polski w kategorii "najdłuższy kebab" prawdopodobnie już za rok. Do tego czasu mistrzowie mogą przygotowywać się do pobicia rekord świata, który od 2008 roku należy do RPA i wynosi 2047 metrów i 47 centymetrów! Królu Ali Babo - do dzieła!

Facebook

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje