Polska z lotu ptaka – ten film udowadnia, jak piękny jest nasz kraj!

4 miesiące w trasie i prawie 5 tysięcy kilometrów – czasem, by zrobić coś wyjątkowego, trzeba naprawdę się poświęcić. Dwójka bohaterów tego materiału, autorzy niezwykłego filmu przedstawiającego Polskę z lotu ptaka, wie o tym doskonale. Ich praca zdecydowanie nie poszła jednak na marne.

Staszek i Asia poznali się 1,5 roku temu. On hobbystycznie interesował się dronami i wkrótce zaraził tą pasją swoją dziewczynę. Jakiś czas później zrodził się pomysł na wykorzystanie drona w nietypowy sposób i przygotowanie filmu, który pokazałby wszystkim, jak piękna jest Polska.

Reklama

- Więcej chwil spędzonych razem i poznawanie nowych miejsc to było to. Pozostało tylko czekać na koniec maja. I wystartowaliśmy w niesamowitą oraz nieznaną nam przygodę - powiedział Staszek w rozmowie z nami.

Zanim para ruszyła w podróż, Staszek ukończył jeszcze specjalny kurs latania dronem i zdał egzamin państwowy potwierdzający umiejętności w tej dziedzinie. Następnie, za zarobione przez Staszka na robieniu stron internetowych pieniądze, parze udało się wcielić swój projekt w życie. Finansowo wsparli go też rodzice chłopaka i dziewczyny.

- Niektóre ujęcia pokazane na filmie wymagały poświęcenia i zmusiły nas do wczesnego wstawania, jako że chcieliśmy być czasem w danym miejscu jeszcze przed wschodem słońca. Wzajemne wspieranie się w trakcie realizacji projektu pozwoliło nam jednak na jego zrealizowanie do końca i dzięki temu nie mieliśmy żadnych sytuacji kryzysowych - zdradził nam Staszek.

Co z tego wszystkiego wyszło? Przekonajcie się sami:

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Jak wam się podobało? Piękna nasza Polska cała, prawda? Zachęcamy was do udostępniania tego newsa, żeby film dotarł do jak największej liczby osób. Staszek i Asia, serdecznie gratulujemy. Wykonaliście kawał dobrej roboty. Brawo!

Zobacz również:

Ten film o Polsce jest naprawdę niezwykły!

10 najpiękniejszych polskich zamków

Widok tych miejsc sprawi, że będziesz chciał ruszyć w podróż!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska | podróże | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje