Półnagi Beckham robi pompki na fortepianie. O co chodzi?

Choć widok byłego gwiazdora Manchesteru United i Realu Madryt robiącego pompki w samej bieliźnie i to na fortepianie, na pierwszy rzut oka może was zaskoczyć, to za wszystkim kryje się niezwykle szczytny cel. O co chodzi? Wyjaśniamy poniżej.

Davida Beckhama znają chyba wszyscy. Były piłkarz m.in. Manchesteru United i Realu Madryt, celebryta, prywatnie mąż wokalistki kultowego zespołu Spice Girls, Victorii Beckham. Jego konta w mediach społecznościowych śledzi w sumie kilkadziesiąt milionów osób.

Reklama

Ostatnio na Facebooku i Instagramie Beckhama pojawiło się kilka intrygujących filmików, które szybko obiegły sieć i mogły wprawić niektórych jego fanów w osłupienie. Dlaczego? Wszystko ze względu na to, że David robi na nich pompki, na jednym z nagrań znajdując się dodatkowo w samej bieliźnie, na fortepianie.

O co w tym wszystkim chodzi? Już wyjaśniamy - David Beckham zaangażował się w akcje "#22pushups", w Polsce lepiej znanej jako "Wyzwanie 22". Właściwie został nominowany do uczestnictwa w niej przez reżysera Guy'a Ritchiego.

Na czym polega "#22pushups"? Uczestnicy akcji deklarują się do robienia 22 pompek dziennie przez kolejne 22 dni. Wszystko w hołdzie żołnierzom służącym na różnego rodzaju misjach zagranicznych i wracającym do swoich domów z zespołem stresu pourazowego, którzy nie radząc sobie z traumatycznymi przeżyciami często targają się na własne życie.

Na chwilę obecną dzięki zaangażowaniu uczestników akcji udało się już wykonać w sumie przeszło 20,6 milionów pompek i do zrealizowania postawionego sobie przez jej autorów celu pozostało już mniej niż 1,4 miliona powtórzeń. Jeżeli chcielibyście dołożyć do tej liczby swoją cegiełkę, o tym jak to zrobić dowiecie się klikając tutaj.

Zobacz również:

Bez skutku walczysz z wagą? Oni dodadzą ci sił!

Kibic Arsenalu oddał nerkę fanowi Tottenhamu!

Najbardziej wysportowana babcia na świecie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | David Beckham

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje