Policjant uderzył 14-latkę w twarz! Szokujące nagranie!

Policjant próbuje zatrzymać młodą dziewczynę podejrzaną o napaść na funkcjonariuszy. Podczas szarpaniny zadaje jej cios w twarz. Wstrząsające nagranie budzi wątpliwości, co do jego postawy.

Do skandalicznego zdarzenia doszło w w Accrington w hrabstwie Lancashire. Policjanci aresztowali 14-letnia dziewczynę i 52-letnię kobietę, pod zarzutem ataku na innych funkcjonariuszy, którzy trafili do szpitala po tym incydencie.

Reklama

Na szokującym nagraniu widać dwóch policjantów próbujących powstrzymać nastolatkę. Dochodzi do szamotaniny, w wyniku której jeden z mundurowych uderza 14-latkę w głowę o metalową konstrukcję.

Gdy tłum krzyczy do funkcjonariuszy, aby przestali, policjanci nie odpuszczają. Zgromadzeni ludzie przyłączają się do akcji.

Wideo od momentu opublikowania spotkało się z przeróżnymi komentarzami. Część z internatów wyraziła negatywne zdanie na temat policjantów, nazywając ich "brudnymi glinami". Kolejna osoba dodała, że gdyby w taki sposób traktowali swoje dzieci, to policja od razu by ich zamknęła.

Nie zabrakło również głosów poparcia dla policjantów. Komentujący uzasadniają ich działanie agresją ze strony dziewczyny. 14-latka drapała ich po twarzy i próbowała ugryźć. Ktoś inny stwierdził, że aby uniknąć takiego brutalnego aresztowania, najlepiej nie stawiać oporu.

Policja z Lancashire przyznała, że wie o tym nagraniu i przeprowadzi gruntowne śledztwo w sprawie. Jak uważacie, czy faktycznie policjanci przekroczyli swoje uprawnienia?

INTERIA.PL

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje