Pokemon? Postać z kreskówek? Sieć oszalała na punkcie tego zabawnego stwora!

Jest małe, fioletowe i patrzy na świat słodkimi dużymi oczami, które wyglądają tak, jakby należały do postaci z jakiejś kreskówki. Całe jest zresztą jak bohater kreskówki, choć niektórzy zastanawiają się też, czy to przypadkiem nie jakiś nowy gatunek Pokemona. O kogo chodzi? Wyjaśniamy poniżej!

Na trop niezwykłego stworzenia ze zdjęcia powyżej wpadła załoga statku EV Nautilus, która przeczesywała akurat morskie głębiny w pobliżu Kalifornii. Małe fioletowe stworzenie, będące prawdopodobnie krzyżówką kałamarnicy i ośmiornicy (choć naukowcy dopatrują się w nim też cech charakterystycznych dla mątwy oraz zwierzęcia znanego jako Rossia pacifica) odkryto na głębokości 900 metrów. Spotkanie z zabawnym stworkiem udało się zarejestrować na filmie:

Reklama

Pod filmikiem na YouTubie, który ma już blisko 2,7 miliona wyświetleń natychmiast pojawiły się głosy, że urocze fioletowe coś to na pewno jakiś nowy gatunek Pokemona. Macie jakieś inne teorie, kim może być to niezwykłe stworzenie i skąd do nas przybyło? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Ludzie na całym świecie zaczęli robić pompki. O co chodzi?

Łomot w imię powstańców? Kogoś tutaj nieźle poniosło

Dlaczego stewardessy trzymają ręce z tyłu? Oto odpowiedź

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje