Piotr Żyła w swoim stylu komentuje sukces w Turnieju Czterech Skoczni!

Tego gościa po prostu nie da się nie lubić! Pozytywna energia wręcz od niego bije. O kim mowa? Oczywiście o Piotrze Żyle, który w oryginalny sposób skomentował swój sukces w Turnieju Czterech Skoczni. Zobaczcie to koniecznie!

Tuż po piątkowym konkursie w Bischofshofen, kończącym zmagania w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni, ze zdobywcą drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej imprezy Piotrem Żyłą porozmawiał dziennikarz TVP Sport.

Reklama

Jak można się było spodziewać, Żyła był mocno podekscytowany tym co się stało, przez co trudno mu było zebrać myśli. Nasz wesoły skoczek zmieszanie doskonale nadrobił jednak po raz kolejny poczuciem humoru.

Co z tego wszystkiego wyszło? Zobaczcie sami - materiał z przyczyn od nas niezależnych nieco się przycina, ale na szczęście wszystko całkiem wyraźnie słychać.

Niezły śmieszek z tego naszego Piotrka, co? Czekamy na jego kolejne sukcesy oraz wywiady - oby doszło do nich jak najszybciej. Myślicie, że po występach Piotra Żyły w Turnieju Czterech Skoczni czeka nas jakaś Żyłomania?

Zobacz również:

Polski Turniej Czterech Skoczni! Memy po sukcesie Stocha i Żyły!

Skoki w duecie? Czemu nie! - wideo

Zima jej nie straszna! Wiewiórka odśnieża sobie przejście! - wideo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | śmieszne | sport

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje