Pijani Brytyjczycy pomylili łodzie i trafili do… Syrii!

To nie żart! Ta historia wydarzyła się naprawdę! Trzech pijanych brytyjskich turystów pomyliło promy i wylądowało w ogarniętej wojną Syrii.

Ta niewiarygodna historia przytrafiła się Lewisowi Ellisowi (25 lat), Alexowi McCormickowi (19 lat) i Jamesowi Wallmanowi (23 lata). Panowie balowali na wakacjach na Cyprze i byli tak pijani, że nie zorientowali się, że wsiedli do złego promu. 

Reklama

Imprezowicze myśleli, że są na turystycznej łodzi, z której mieli oglądać delfiny. Kiedy zorientowali się, że są podejrzanie daleko od lądu, wiedzieli już, iż coś jest nie tak. 

„Byliśmy na kacu, ubrani w bermudy. Myśleliśmy, że idziemy na imprezę na łodzi” – opowiadał jeden z uczestników wyprawy.

Po zakończonym rejsie imprezowiczów powitali rosyjscy strażnicy z bazy w Tartus. „Kiedy znaleźliśmy tłumacza i opowiedzieliśmy Rosjanom, jak tutaj wylądowaliśmy, pokładali się ze śmiechu. Zanim pozwolili nam wejść z powrotem na łódź, oprowadzili nas po kwaterach i zrobili kilka pamiątkowych zdjęć” – opowiadali Brytyjczycy.

Jak czytamy w angielskich mediach, panowie długo nie mogli się dowiedzieć, gdzie się znajdują. Kiedy jednemu z nich udało się wrzucić zdjęcie na Facebooka, ustawiła mu się dopiero odpowiednia lokalizacja. Jak się łatwo domyślić, byli w „lekkim” szoku. 

Historia na szczęście dobrze się skończyła i imprezowicze wrócili szczęśliwie do domu. Teraz wszyscy mają z nich niezły ubaw, może poza rodzicami, którym wyprawa synów raczej się nie spodobała. Poniósł ich melanż, co? Przeżyliście kiedyś coś podobnego? Czekamy na wasze komentarze!

AKTUALIZACJA: Jak podają zachodnie media, rzekoma wyprawa Brytyjczyków do Syrii okazała się ostatecznie jedynie żartem i cała sytuacja nie miała jednak miejsca. Na Facebooku przyznał się do tego jeden z autorów kawału.

Gratulujemy poczucia humoru panowie! Zrobiliście nam wszystkim niezły numer!

W temacie imprez mamy jeszcze dla was inny interesujący i bardzo edukacyjny materiał, dotyczący popularnych imprezowych toastów! Sprawdźcie, czy je znacie! Znajdziecie go tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Syria | alkohol | historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje