Parodiując gwiazdy pomaga chorym dzieciom!

Mark Udovitch jakiś czas temu dołączył do grona osób parodiujących na Instagramie różne gwiazdy. Jego celem nie jest jednak wyłącznie rozbawienie wszystkich do łez. Mark robi to wszystko w bardzo konkretnym i szczytnym celu!

Mark Udovitch jest radiologiem z Sydney. Jakiś czas temu 28-latek, poruszony słowami jednej z pacjentek chorej na raka, która powiedziała, że bardziej niż operacji boi się utraty włosów, postanowił, że sam zapuści włosy, by następnie po ścięciu przeznaczyć je na peruki dla osób zmagających się z nowotworami.

Reklama

Gdy włosy były już znacznej długości Mark wpadł na kolejny pomysł - zaczął przebierać się za znane postacie ze świata kina, muzyki oraz z pierwszych stron gazet i publikować zabawne fotografie w sieci.

Zdjęcia sprawiły, że o Marku zrobiło się naprawdę głośno. Dzięki temu uzbierał on już dla chorych 20 tysięcy dolarów. Do akcji dzięki Markowi przystąpiło także 15 innych osób, z którymi pracuje w szpitalu. Zainspirowane jego postawą także postanowiły one zapuścić włosy i przeznaczyć je później na peruki.

Brawo Mark! Gratulujemy pomysłu i dziękujemy za to co robisz! To naprawdę wielka rzecz!

Zobacz również:

Jej parodie zdjęć celebrytów bawią do łez!

W zabawny sposób wyśmiewa znane osoby!

Ich zdjęcia bawią internautów z całego świata!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje