Pan Ząbek znów czaruje i powtarza sztuczkę z gwoździem

Pamiętacie jeszcze Pana Ząbka, którego ostatni magiczny występ w telewizji zakończył się przebitą ręką Marzeny Rogalskiej? Mamy dla was dobrą wiadomość - Pan Ząbek powrócił i postanowił ponownie wykonać swoją sztuczkę z gwoździem! Zobaczcie, jak mu poszło.

Ostatni raz Pana Ząbka mogliśmy oglądać w telewizji w emitowanym na antenie TVP 2 "Pytaniu na śniadanie". Tamten występ nie potoczył się jednak po myśli magika i zakończył się przebitą ręką prezenterki Marzeny Rogalskiej.

Reklama

Mimo spektakularnej i bolesnej wpadki Pan Ząbek postanowił się nie poddawać i powrócił ze swoją sztuczką w programie "Mam Talent!", który oglądać można w stacji TVN. Zobaczcie jak tym razem skończył się występ magika. Emocji oczywiście nie brakowało!

Z tego co udało nam się ustalić, Pan Ząbek przeszedł do kolejnego etapu programu. Nie wiemy jak wy, ale my bardzo czekamy na jego kolejny występ. Jak myślicie, czym magik będzie próbował nas zaskoczyć? Zabierze ze sobą więcej torebek i gwoździ? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Chciała podpalić auto byłego chłopaka. Trochę jej nie wyszło...

Miejsca z bajek, które istnieją naprawdę

Bobas rodem z horroru. Wszystko przez jego śmiech!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: telewizja | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje