Paliła nałogowo przez 75 lat. Potem przerzuciła się na alkohol. Właśnie skończyła 102 lata

Żeby dożyć sędziwych lat i nadal być w formie wcale nie trzeba spędzać godzin na siłowni i za wszelką cenę dbać o swoją dietę. Oczywiście, ma to swoje plusy, ale wcale nie zapewni długowieczności. Nie wierzycie? Poznajcie historię pewnej Brytyjki, która przez kilkadziesiąt lat paliła paczkę papierosów dziennie, nie stroni od alkoholu, a mimo tego niedawno skończyła 102 lata.

Tryb życia Maysie Strang może przyprawiać o ból głowy - rozrywkowa babcia przez 75 lat nałogowo paliła papierosy, gdy je rzuciła zaczęła raczyć się winem, ale mimo tego niedawno skończyła 102 lata i nadal znajduje się w świetnej formie.

Reklama

W czym może tkwić sekret zdrowia wesołej starszej pani? W papierosach i alkoholu raczej nie - ciężko bowiem uwierzyć w ich zbawienne dla zdrowia człowieka właściwości.

Zapewne to kwestia niezwykłych genów i być może...bananów. Jak przyznał syn Maysie w jednym z wywiadów, jego mama od kilkudziesięciu lat pochłania je w naprawdę dużych ilościach. Myślicie, że to dzięki nim kobieta znajduje się w tak dobrym stanie? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Aresztowana 102-latka spełniła swoje marzenie!

Nim odeszła poruszyła swoją historią tysiące osób

Ma 90 lat i nie rozstaje się ze swoim rowerem!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje