Oto nektar króla disco polo! Zenek Martyniuk z własnym napojem!

Zenek Martyniuk nie zwalnia tempa! Na rynku pojawił się właśnie napój energetyczny sygnowany imieniem i nazwiskiem oraz wizerunkiem króla disco polo! Producent przekonuje, że jest on o wiele skuteczniejszy niż podobne napoje od konkurencji.

Zenek Energy Drink to napój energetyczny produkcji firmy Just Food Polska, zawierający w swoim składzie taurynę, witaminy z grupy B, a także podwyższoną zawartość kofeiny, wynoszącą 50 miligramów na 100 mililitrów, podczas gdy podobne energy drinki zawierają 32 miligramy na 100 mililitrów.

Reklama

Tym co jednak najbardziej przykuwa uwagę gdy patrzy się na opakowanie produktu jest oczywiście znajdujący się na nim wizerunek króla disco polo. Interesujący jest także opis produktu, który znajdziemy na specjalnej stronie poświęconej napojowi, gdzie przedstawiciele Just Food Polska podkreślają, by nie mieszać go z alkoholem. Czyżby oczy stawały się wtedy zielone i szalone?

"Napój ten powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, oraz coraz silniej umacniający się nurt muzyki disco polo, w której Zenon Martyniuk dzięki swojej ponad 25 letniej karierze muzycznej został okrzyknięty Królem. Nasz produkt dzięki wizerunkowi Zenka stał się jedyny i niepowtarzalny" - czytam na stronie Just Food Polska.

Widzieliście już gdzieś Zenka na sklepowych półkach? Mieliście okazję spróbować jego napoju? Jeżeli tak, dajcie znać jak smakował i czy nie obudziła się w was dzięki niemu miłość do disco polo. Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

"Przez Tę Hondę Zieloną" - nowa wersja hitu zespołu Akcent!

Przeboje disco polo, które zna każdy Polak

Letni Chamski Podryw parodiuje Enej! "Może się wyklepie"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne | disco polo | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje