Oto idealna sukienka na imprezę!

Uczennice pewnego colleage’u zaprojektowały idealną sukienkę na imprezę! Dzięki niej problemy z doborem torebki, czy obawy przed plamami nie będą już zaprzątać ci głowy!

Kolekcja „38th & Wick” kompletnie nas zaskoczyła. W końcu na rynku pojawiła się wygodna i pasująca do wszystkiego sukienka dla kobiet lubiących imprezować. Panie, które zakupiły produkt nazywają go „bezstresową czarną sukienką”.

Reklama

W sklepie do wyboru jest czarna sukienka, spódnica i krótki top. Strój został zainspirowany spodniami do jogi. Wykonany jest z plamoodpornego materiału, dzięki czemu spokojnie możesz bawić się w nim całą noc.

W stroju znajdziesz także specjalną kieszeń wewnątrz i na zewnątrz ubrania. Możesz tam włożyć np. swój telefon, pieniądze lub dokumenty. Nie będziesz musiała dłużej martwić się o dobór odpowiedniej torebki lub, że zgubisz ją gdzieś w klubie.

Cena rzeczy z kolekcji waha się między 55 a 95 dolarami. Nie jest to jakaś wygórowana kwota, biorąc pod uwagę fakt, że nie będziesz już potrzebować innych sukienek na imprezę. Pewnie kupisz jeszcze w swoim życiu inne kreacje, ale dzięki tej nie jesteś zmuszona tego robić.

W sprzedaży jest linia klasyczna i bardziej „na czasie”. Wybór należy do ciebie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sukienka | impreza | moda

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje