Oświadczał się na zdjęciach. Zrobił ich 148!

W dzisiejszych czasach panowie stają na głowie, żeby wymyślić oryginalny sposób na oświadczyny. Ray Smith przeszedł jednak samego siebie. Poznaj historię mężczyzny, który swojej partnerce oświadczał się prawie 150 razy.

Mężczyzna poświęcił sześć miesięcy na oświadczyny dla swojej dziewczyny. 38-latek cały czas nosił przy sobie karteczkę z napisem „Wyjdziesz za mnie xox” i przy okazji rożnych czynności robił z nią ukryte zdjęcia. Wykonał ich dokładnie 148!

Reklama

Na zdjęciach widać, że kobieta jest kompletnie nieświadoma tego, co się dzieje. Karteczka za każdym razem była dobrze ukryta. 

Jedno z najbardziej chwytających za serce zdjęć, to fotka z 10 sierpnia 2015 roku, kiedy para dowiedziała się, że zostanie rodzicami. Na zdjęciu USG Ray przykleił karteczkę z napisem „Mamo wyjdziesz za tatę?”.

W końcu nadszedł te wyczekiwany moment i Ray zdecydował się zadać to magiczne pytanie osobiście.

„To był trochę zabiegany świąteczny ranek. Zabrałem ją w spokojne miejsce i włączyłem jej laptopa. Ukląkłem na jedno kolano i w końcu zadałem to pytanie” – wspominał Ray.

Oczywiście powiedziała "tak". Nie ukrywała jednak, że przyszły mąż totalnie ją zaskoczył. Trzeba mu przyznać, że pomysł miał naprawdę oryginalny! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zaręczyny | zdjęcia | niezwykłe oświadczyny

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje