Oglądając ten teledysk sprawisz, że Play przekaże pieniądze na WOŚP!

15 stycznia 2017 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 25. Tegoroczny finał w wyjątkowy sposób postanowiła wesprzeć sieć Play, która wspólnie z kilkoma znanymi Youtuberami przygotowała na tę okazję specjalne nagranie wideo. Oglądając je wy także możecie wspomóc WOŚP!

W tegorocznym finale WOŚP już po raz szósty zagra wspólnie z siecią Play. Orkiestra ponownie zagra także nie tylko dla dzieci, ale również dla osób starszych. To właśnie im poświęcono specjalny teledysk "Stary Człowiek i Może", którego twórcą jest znany Youtuber Człowiek Warga. Obok niego w materiale pojawiają się też m.in. Blowek, Izak, Szparagi, JDabrowsky oraz Basia Kurdej-Szatan.

Reklama

Idea przyświecająca nagraniu jest prosta - oglądając je sprawiamy, że Play wpłaca na konto WOŚP coraz to więcej pieniędzy, w miarę jak liczba wyświetleń rośnie. Na chwilę obecną sieć przekazała już ponad 29 tysięcy złotych.

Chcecie przyłączyć się do akcji i sprawić, że na konto WOŚP trafi więcej pieniędzy? Nic prostszego - wystarczy obejrzeć teledysk. Pomaganie chyba nigdy nie było jeszcze takie proste! Koniecznie podajcie też tę informację dalej, by klip zobaczyło jak najwięcej osób. Stan zbiórki możecie sprawdzić tutaj.

Zobacz również:

Dzielny 2-latek ratuje swojego brata bliźniaka! - wideo

Najpierw cudem uniknęły śmierci, potem je rozdzielono. Spotkały się ponownie!

Tym żył internet w roku 2016. Zobacz najlepsze virale!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: youtube

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje