Oddał piękną suknię i zostawił tajemniczy liścik

Charytatywna organizacja w Londynie otrzymała nietypową przesyłkę. Pewien mężczyzna podarował piękną suknię ślubną z 1950 roku, do której dołączył chwytającą za serce karteczkę.

Organizacja zbiera pieniądze dla osób, które chorują na raka. Sukienka została dostarczona anonimowo. Pracownicy bardzo chcieli poznać osobę, która ją przekazała, dlatego wystawili suknię na aukcję w sklepie internetowym ebay.

Reklama

Do sukni, znajdującej się w idealnym stanie, dołączona była tajemnicza karteczka. „Mam nadzieję, że kobieta, która założy tę suknię będzie miała takie szczęśliwe życie ze swoim ukochanym, jakie ja miałem przez 56 lat. Byłem szczęściarzem, że poślubiłem taką damę, jaką była moja żona” – brzmiała wiadomość dla nowej panny młodej zostawiona przez anonimowego mężczyznę.

Suknia zaczęła cieszyć się dużą popularnością na ebay’u. Ostatecznie została sprzedana za prawie trzy tysiące dolarów. Pracownikom organizacji udało się spotkać z mężczyzną, który oddał suknię. Staruszek ma 85 lat. Nadal jednak chciał pozostać anonimowy. Przyznał, że było mu bardzo ciężko oddać suknię żony, ale zaznaczył: „Jestem bardzo szczęśliwy, że będzie komuś przypominać o mojej ukochanej”.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: z kryształkami | eBay | historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje