Nowy hit internetu! Szpital w Kościerzynie reklamuje się w rytmach disco!

Władze szpitala w Kościerzynie tworząc film promujący ich placówkę chciały zapewne przyciągnąć do siebie większą liczbę pacjentów. Chcieć to jednak nie zawsze móc. Inna sprawa, że gdy czasem chce się za bardzo, można przesadzić i się przeliczyć. Tak było właśnie w tym przypadku.

Materiał promujący pomorski Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie stosunkowo szybko stał się popularny w sieci. Nie o takiej popularności marzyły jednak zapewne jego władze. Spot zwrócił wprawdzie uwagę potencjalnych klientów placówki, ale po jego obejrzeniu (i wysłuchaniu) raczej nie wielu z oglądających zdecyduje się na wizytę w Kościerzynie. Skąd taka opinia? Przekonajcie się sami:

Reklama

W ramach wyjaśnienia - nie naśmiewamy się ani z autorów, ani z wokalisty. Po prostu jesteśmy zdania, że forma i treść przekazu nie najlepiej pasują do spotu, którego celem jest promocja szpitala. Komentujący materiał użytkownicy serwisu YouTube musieli być podobnego zdania i zapewne dawali temu wyraz w nieco mocniejszych słowach, ponieważ dodawanie komentarzy do tego filmu zostało wyłączone.

Macie inne zdanie niż my? Spot przypadł wam do gustu i niepotrzebnie się czepiamy? Czekamy na wasze opinie.

AKTUALIZACJA: Spot promujący szpital w Kościerzynie prawdopodobnie wzbudzał zbyt wiele ironicznych komentarzy, w związku z czym materiału nie można już niestety obejrzeć, ponieważ film został oznaczony na YouTubie jako prywatny.

Zobacz również:

Łomot w imię powstańców? Ktoś tu chyba upadł na głowę

Na urodziny zażyczyła sobie strażaka z tatuażami. Ma 105 lat!

Chińczycy mają rozmach. Oto dowód!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne wideo | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje