Niezwykła modelka z zespołem Downa. „Jestem z siebie dumna”

32-letnia Katie Meade została twarzą marki „Beauty & Pin-Ups”, która sprzedaje produkty do pielęgnacji włosów. Kobieta urodziła się z zespołem Downa. To jednak nie przeszkodziło jej spełniać swoich marzeń.

Katie udowodniła, że nasze niedoskonałości wcale nie muszą torować nam drogi do spełniania się w swoim życiu. Kobieta oprócz zespołu Downa, zmaga się także z wadą serca. W najnowszej kampanii „Beauty & Pin-Ups” zachwyciła wszystkich.

Reklama

„To było cudowne doświadczenie. Świetnie było przymierzać ubrania i pozować. Poczułam się wyjątkowa! To cudowne uczucie być modelką” – opowiadała po wszystkim szczęśliwa.

Katie to naprawdę niesamowita osoba. Na co dzień pracuje w biurze finansowym, ale na swoim koncie ma także medal olimpijski!

Dyrektor „Beauty & Pin-Ups” Kenny Kahn podkreślała, że chciała zbudować markę, która naprawdę będzie coś znaczyć. Jej firma współpracuje z organizacją „Best Buddies International”, która pomaga ludziom z różnymi niepełnosprawnościami rozwijać się zawodowo. Katie jest ich ambasadorką.

„Są dla mnie jak rodzina. Dali mi szansę pokazać światu, że ludzie z niepełnosprawnościami też lubią modę i piękno. My także chcemy wyglądać i czuć się dobrze” – powiedziała Katie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zespół Downa | Monika Pietrasińska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje