Nieudana sztuczka w "Pytaniu na śniadanie" - wideo

Miało być magicznie, a niemal skończyło się tragicznie. Takiego obrotu spraw w czasie wizyty iluzjonisty w studiu telewizyjnym Telewizji Polskiej nikt się nie spodziewał! Zobaczcie sami co się stało!

Gościem sobotniego wydania emitowanego na antenie TVP 2 programu "Pytanie na śniadanie" był iluzjonista Pan Ząbek. Miał on zademonstrować widzom sztuczkę z gwoździem ukrytym w jednej z trzech papierowych torebek. Do udziału w pokazie magik zaprosił prowadzącą audycję wspólnie z Tomaszem Kamellem dziennikarkę Marzenę Rogalską. Zobaczcie co wydarzyło się później:

Reklama

Jak pokazuje nagranie w pewnym momencie coś poszło nie tak i sztuczka skończyła się dla Marzeny Rogalskiej przebitą dłonią. Choć pod filmikiem na YouTubie nie brakowało głosów, że sytuacja została zaaranżowana, wszystko wydarzyło się naprawdę.

Jakiś czas później Marzena Rogalska zamieściła na swoim Facebooku nagranie, w którym uspokoiła martwiące się jej stanem osoby i poinformowała, że jej dłonią zajęli się lekarze i wszystko jest już z nią w porządku. Dziennikarka poprosiła na nim także o wyrozumiałość względem Pana Ząbka, na którego po całym zajściu spłynęła w sieci mocna fala krytyki:

Jeżeli zainteresował was ten materiał koniecznie sprawdźcie też ten z innymi wpadkami telewizyjnymi. Znajdziecie go tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: telewizja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje